o-nas

O nas

W 1996 roku we Wrocławiu z uwielbienia do pięknych materiałów i zamiłowania do aranżacji wnętrz powstało La Decoration. Jeśli poszukują Państwo rolet rzymskich, austriackich, drewnianych, firan, zasłon, tkanin obiciowych, kap na łóżko, poduszek, pasmanterii, karniszy czy tapet jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie podejmiemy się realizacji zawsze dążąc do zachowania równowagi we wnętrzu.

Zajmujemy się kompleksową realizacją aranżacji okiennych oraz aranżacji wnętrz. Oferujemy projekty i pomiary u naszych klientów, montaż, jak również usługi prania i czyszczenia. Każda realizacja jest dostosowana do potrzeb indywidualnych klientów a dbałość o każdego z nich jest naszym priorytetem.

Jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi najnowszymi kolekcjami firm, które znajdą Państwo u nas w atelier. Zależy nam na podążaniu za najnowszymi światowymi trendami. Bardzo bogata i różnorodna oferta szlachetnych tkanin wszystkich wiodących na rynku europejskim firm pozwala na zaspokojenie potrzeb najbardziej wyrafinowanych gustów naszych klientów.